כל היתרונות בעסקת טרייד אין


אם בעבר נאלצנו להשקיע את כל האנרגיה שלנו ולבזבז שעות יקרות על ניסיונות שיווק ומכירה של הרכב הקיים ורכישה של רכב קיים. כיום, קמה לה שיטה שמוצעת על ידי חברות ליסינג וסוכנויות מכוניות שנקראת טרייד אין. מאמר זה יסביר מדוע כל כך הרבה אנשים בוחרים בה.
 
טרייד אין – כרטיס ביקור

התרגום של 'טרייד-אין' משמע החלפת משהו אחד בעד משהו אחר וזה בדיוק מה שקורה בשיטה זו של קנייה ומכירת רכבים. אותו אדם שמעוניין למכור את הרכב החדש ולקנות רכב חדש מגיע אל הסוכנות. בחברה או בסוכנות הרכבים בודקים את הרכב, בוחנים את המאפיינים המרכזיים שלו, כמו למשל תאונות עבר, פגיעה בשס"י, שנתון ייצור, קילומטראז' אותו גמע הרכב ועוד. בודקים את הרכב ומחליטים מהו המחיר אותו יכולים להציע ללקוח עבור הרכב שלו. אם הלקוח מסכים ממשיכים לשלב הבא. בחירת רכב אחר. רכב זה יכול להיות יד שנייה או יד ראשונה (רוב האנשים מעדיפים רכב חדש). לאחר בחירת הרכב מקזזים את הסכום של הרכב הישן במחירו של החדש והלקוח משלם את היתרה בתנאי מימון נוחים.
 
חברה חוקית ומנוסה בלבד

הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא לוודא שניגשים אל חברה שפועלת באופן חוקי ובעלת ניסיון בשיטת הטרייד אין. יש לזכור שהרכב אמור לשמש אתכם לכמה שנים טובות ואינכם מעוניינים לגלות שהרכב שקניתם מהחברה הוא רכב יד שנייה למרות שהוצג כיד ראשונה, שהחברה נעלמה או פשטה את הרגל, שהמכונית גנובה ועוד אילו סצינריות שמשתייכות בצורה ריאלית לעולם הנוכלויות בתחום הרכבים. כל חברה שמציע עסקת טרייד-אין ועסקאות נוספות של מכירה וקנייה של  רכבים חייבת להציג בפני הלקוחות בעת דרישה רישיון ניהול עסק מאת הרשויות. בנוסף, נכון להיום, בתקופת האינטרנט, ניתן לבצע חיפוש מהיר ולבדוק את הפידבקים על החברה וכך לדעת מהו המוניטין שלה טרם פונים אליה.
 
יתרונות הטרייד אין

  • חסכון בזמן- מכירה של רכב דורשת תכנון נכון וזמן. יש לקחת בחשבון שעל מנת למכור את הרכב, בעליו צריך לפרסם מודעת מכירה בעיתון ובלוחות האינטרנט, לענות לשיחות טלפוניות של מתעניינים, לקבוע זמנים בהם הוא יכול להראות את הרכב, לאפשר למתעניינים נסיעת ניסיון, להתעסק בכל הקשור אל בדיקות וטיפולים של הרכב וחוזר חלילה. כל הדברים האלו מחייבים את בעל הרכב להקדיש לנוסע שעות רבות ולהיות סובלני למרות שמדובר פעמים רבות על תהליך שלוקח זמן. במקרה בו מחליטים על שיטת 'החלף ובחר', החברה שמציעה את השירות עושה בשביל הלקוח את כל העבודה. לא מבזבזים זמן או אנרגיות.
  • פתרונות יעילים- פעמים רבות מוכרים את הרכב טרם מקבלים את הרכב החדש. במקרה בו בוחרים בעסקת טרייד אין לא תהיה בעיה כזו, שכן החברה תספק ללקוח רכב חלופי או תאפשר לו לנהוג ברכב אותו הוא מעוניין למכור לחברה עד שהרכב החדש יגיע.
  • תנאי מימון נוחים- לא צריך לקחת הלוואת ענק מהבנק על מנת לממן את הקנייה של הרכב ולא צריך לשלם את הכל בפעם אחת. ניתן לשלם את הסכום במספר תשלומים וחברות רבות מתאימות את חליפת המימון ליכולת הכלכלית של הלקוח.
 
     
מתחם קארטינג חדש TOP94 בשיתוף מגה קארטינג נפתח באילת .
לחצו על הלוגו לכניסה לאתר 

  רוצים עוד הפתעות?

03-9217786

megakarting@bezeqint.net


   קארטינג 4 פעימות    וציוד נלווה
קארטינג 4 פעימות וציוד נלווה
   
.
 
 
 
אירועים במגה קרטינג | חנות קארטינג | | ימי גיבוש | אתר הירידים|israkart
לייבסיטי - בניית אתרים