מאמרים

מאמרים, טיפים, מידע חשוב ועוד הרבה אינפורמציה שכל אוהב הגה צריך לדעת
בעלי רכבים פרטיים צריכים לזהות את התזמון הנכון להחלפת הרכב כדי למנוע הוצאות מיותרות, לשפר את איכות החיים ולחסוך עוגמת נפש. הנה כמה מקרים שאולי רלוונטיים גם עבורכם
רכב פרטי הוא כידוע אמצעי התחבורה הנפוץ בישראל, בין היתר בגלל תחבורה ציבורית לוקה בחסר ואפשרויות מימון נוחות. השאלה היחידה היא מתי בעלי רכבים פרטיים צריכים להחליף את הרכב שלהם ברכב אחר. 

אתם בטח יודעים שבקטנוע אפשר להצמיד את הברכיים אחת לשנייה ובאופנוע לא, אבל מה שאר ההבדלים בין סוגים שונים של רכב דו-גלגלי? רגע לפני שאתם רצים לקנות קסדה, קבלו את המדריך המלא עם כל המושגים החשובים
בשנת 2015 היו על כבישי הארץ 127,498 אופנועים, לעומת 124,081 בשנת 2014 ו-121,218 בשנת 2013. השינוי לא גדול, אך הוא מעיד על עלייה הדרגתית ועקבית בכמות כלי הרכב הדו-גלגליים. לצורך השוואה, בשנת 2011 נרשמו רק 117,254 רכבים מן הסוג הזה ולפני 2010 הם כמעט לא חצו את רף ה-100,000.

רוכבי אופנועים למרחקים ארוכים הם זן מיוחד. לא מדובר על אנשים שמשתמשים באופן מעשי בכלי רכב קל וקטן כדי להתגבר על פקקי תנועה וקשיי חניה. הגרעין הקשה של חובבי האופנועים מורכב מאנשים שמכורים לחוויה שאין לה תחליף: נסיעה מהירה על כבישים ארוכים בכלי רכב חזק ועוצמתי. שוק האופנועים בישראל גדל בהתמדה, למרות שמרבית הגידול מתרחש באופנועים הקטנים. 
 
לא מעט חברות בישראל מחזיקות בצי רכב שכולל מכוניות רבות למטרות שונות. ניהול צי רכב שכזה כרוך בהרבה עבודה ומחשבה, ונדרש ידע מקצועי נרחב כדי לתפעל את הצי בצורה הטובה ביותר. 

ספורט אתגרי מעניק סיפוק אדיר למי שעוסק בו, אך הוא דורש גם הקצאת אמצעי הגנה ובטיחות. הנה כמה אביזרים שיכולים להציל את החיים שלכם או לכל הפחות למנוע נזקים בריאותיים בלתי הפיכים.

רשימת תפוצה

הצטרפו עכשיו לרשימת התפוצה שלנו ותהנו מהטבות ייחודיות, עדכונים חשובים, ועוד!

סניף בית שאן

מינימום גובה 135 ס"מ, מינימום גיל 8 (חובה שיתקיימו שני התנאים).
חובה להגיע עם נעליים סגורות. 
יש להתקשר ביום ההגעה ולוודא זמינות המקום. לקבוצות החל מ-10 משתתפים ניתן לשריין את המקום.

מרכז צים סנטר, בית שאן
 טלפון: 04-6077011